A DZSUNGEL KÖNYVE - musical

2021. okt. 3., vasárnap, 17:00:00 CEST
Minden korosztály
Minden korosztály
  • Jegyvásárlás
  • Részletek
Esemény statisztikák
Minden korosztály
Esemény leírás
A DZSUNGEL KÖNYVE - musical

Dés László - Geszti Péter - Békés Pál:
A DZSUNGEL KÖNYVE
musical


A Kipling-regény alapján készült rendkívül népszerű musical a dzsungelt, mint emberi társadalmunk tükörképét értelmezi. Ebben a valóságban az emberi tulajdonságokkal felruházott vadak létünk jobbik felét képviselik: kemények de őszinték, a dzsungel-társadalom a természet áthághatatlan, szigorú törvényei szerint él.
Az itt felnevelkedő Maugli megvívja nagy küzdelmeit, de az emberi társadalom számító, sokszor aljas erőivel szemben csaknem alulmarad. Ám egy, csak a homo sapiensre jellemző erő mégis visszahívja az emberek közösségébe: a szerelem. A darab megrázó fináléjában egy új emberpár, korunk Ádámja és Évája áll szemben a megváltásra váró világgal. Az izgalmas és szép jelenetek zenei világa megrázó, felemelő és sokszor ellenállhatatlan humorral teli. A dalok, a szövegek ironikus rétege fergeteges szövegpoénokkal, kiemelkedo zenei stílusparódiákkal valósul meg.
A dzsungel könyve azon ritka produkciók egyike, mely mindenekelőtt az ifjúságnak szól, ám életmodell-jellege minden korosztály számára alapvető felismeréseket, élményeket, katarzist nyújt.A Bohém Színjátszó és a Fedák Sári Színház koprodukciós előadása.


SZEREPOSZTÁS: 

Maugli
BÉNYEI KRISTÓF
Balu
BARTOS DÁNIEL
Ká
H.VARGA TAMÁS
Sír Kán
KOVÁCS ÁLMOS
Bagira
GÉCZI ZSANETT
Túna
VIRÁG LILI
Akela
RÓZSA LILI
Kis Maugli
LENKEI CSANÁD

Rendező:H. VARGA TAMÁS
Díszlettervező: BARTHA KÁROLY ZSOLT
Műszaki vezető:BALOGH BENEDEK





Megjegyzések
Helykiválasztás
Sajnáljuk, ez az esemény már elmúlt.
Helyszín adatai
Helyszín térképen
Fedák Sári Színház Soroksár Hősök tere 21.
Budapest, HU 1238
A cégről
Fedák Sári Színház www.fedakszinhaz.hu

+36 1 409 7249